poniedziałek, 19 marca 2012

Wystawa / Exhibition

 I took the second place in photo contest "Landscape and architecture of Poland". Contest was under the auspices of the Mayor of Gdynia City (this is the city where I live now).
Opening of the exhibition will be on 30th of March in Pomeranian Science and Technology Park in Gdynia.Fotografuję różne rzeczy, czasami ładne, czasami nieładne. Czasami zwykłe, a czasami niezwykłe. I przyznam szczerze, że nie wiem do której kategorii zaliczyć zdjęcia, które wysłałam na konkurs. Bo trochę mi się podobają, a trochę nie :)

Wiem natomiast, że spodobały się jury, bo zajęłam II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Krajobrazy i architektura Polski". Konkurs już od pięciu lat odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka oraz pod patronatem Wicewojewody Pomorskiego Michała Owczarczaka, zaś zorganizowany był przez SP 34 oraz Centrum Designu Gdynia i PPNT.
W konkusie wzięło udział łącznie 760 prac, wyłoniono lauretatów w czterech kategoriach. Ocenie podlegała interpretacja tematu – pomysł i kreatywność oraz walory estetyczne zdjęcia, w tym kadr i kompozycja. W skład jury wchodzili trójmiejscy fotoreporterzy i artyści plastycy – Jacek Paluchowski, wykładowca fotografii w Zespole Szkół Plastycznych w Orłowie, Adam Warżawa, fotoreporter (Polska Agencja Prasowa), Rafał Malko, fotoreporter (Gazeta Wyborcza), Izabela Kotkowska, Centrum Designu Gdynia.


Otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród odbędzie się 
30. marca w Galerii Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.Seria 3 zdjęć nosi tytuł "Barwy Gdyni"
i została zrobiona na gdyńskiej hali targowej
- a hala jest nieodmiennie związana z krajobrazem tego miasta...
;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz