sobota, 20 października 2012

Foty w Pałacu Kultury w W-wie

Miło mi poinformować, że również moje fotografie zostaną pokazane w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. I to na dokładkę z okazji 10-lecia Galerii Bezdomnej. Ogromnie się cieszę :)
Sama idea Bezdomnej jest cudownie prosta - nie masz miejsca, żeby zrobić wystawę? Znajdź je sobie!
Galeria nie jest związana z miejscem, galerię tworzymy sami. Wynajdujemy jakiś ciekawy pustostan, miejsce zaniedbane, bądź nie używane, sprzątamy je, przygotowujemy do wystawy, zawieszamy fotografie, zapraszamy gości i robimy wernisaż. Proste? Proste!
Tym razem będzie jednak trochę inaczej, gdyż z okazji 10-lecia Bezdomnej swoje podwoje otworzył przed nami Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Już od 10 rano, w sobotę 20 października uczestnicy będą wieszali swoje prace. Oficjalne otwarcie rozpocznie się o godzinie 18.00. Fotografie będą dostępne dla publiczności aż do piątku 26.10, w godzinach 10.00-20.00.

Wystawa ma dwie części - fotografie wywołane na papierze oraz prezentacja multimedialna. Pierwsza będzie w sali  im. Stefana Kisielewskiego (dostać tam się można bezpośrednio z placu Defilad: wejście do sali znajduje się na dziedzińcu głównym Pałacu, od strony ul. Marszałkowskiej, w narożniku pomiędzy wejściem głównym, a Teatrem Studio). Slajdy natomiast będą pokazywane na ekranie w Cafe Kulturalna (wejście od strony dziedzińca głównego Pałacu, przez foyer Teatru Dramatycznego).

Zapowiada się bardzo ciekawie, zapraszam!


My photographs will be shown at the Palace of Culture and Science in Warsawa. On the occasion of 10th anniversary of Homeless Gallery.
The idea of Homeless Gallery is wonderfully simple - you do not have a place to do an exhibition? Find it yourself! Clean the place, prepare for the show, hang photographs, invite guests and do the opening. Simple :)
But this time it will be a little different because of the occasion of the 10th anniversary of the Homeless. The Palace of Culture and Science in Warsaw opens door for us. The official opening will start at 18.00. Photographs will be available to the public until 26.10 Friday, between the hours 10.00-20.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz