poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Z serii Glamour

Zestaw rysunków tuszem z serii "Glamour" inspirowanych zdjęciami pin-up girls. 
Rysunki opatrzone są cytatami z wierszy Safony.
Tusz na papierze fakturowanym, bezkwasowym marki Canson o wymiarach 42x30 cm.

Some of ink drawings from the series "Glamour" inspired by photographs of pin-up girls. All pictures from this series are inscribed quotations from poems by Sappho.


2 komentarze:

 1. Witam serdecznie :D Twoje prace mnie zachwycają, są takie świeże, lekkie. Mam na razie 15 lat i interesuję się rękodziełem. Rysunek tuszem, malowanie też lubię. Chciałam zapytać, jakie szkoły skończyłaś oraz czy chodziłaś na zajęcia dodatkowe z plastyki ? Najgorsze w szkołach plastycznych wydają mi się egzaminy oraz to, że mogę nie mieć pomysłu na dany temat... Boję się, że jestem trochę za słaba na szkołę plastyczną. Chodziłam na zajęcia plastyczne (takie lepsze) i pani mówiła mi że naprawdę mam talent, ale sama nie wiem... A innego pomysłu na przyszłość nie mam, bo plastyka to moja taka największa zdolność. Rozpisałam się trochę, ale proszę o odpowiedź i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz... Dłuuuuugo nie zaglądałam na bloga, wiele zmian u mnie ostatnimi miesiącami i dlatego Twój komentarz zobaczyłam dopiero dzisiaj...
   Bardzo mi miło, że Ci się podoba to co robię, to ogromnie przyjemne :-*

   Ja skończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku, a wcześniej normalny ogólniak.
   Egzaminy bywają trudne, ale nie trzeba się ich bać. Z pewnością nie jesteś za słaba na szkołę plastyczną! To wszystko zależy od Ciebie! Jeśli tylko będziesz chciała dostać się na studia, to jest to w Twoich rękach. I to dosłownie :)
   Najgorszy jest strach - nigdy mu się nie poddawaj... Rysuj, rysuj, rysuj, a później sprawdź czy już możesz zdać ten egzamin czy nie. Jeśli to jeszcze nie pora, to po prostu kolejnym razem przyłożysz się bardziej przed egzaminami i Ci się uda.
   A jeśli jeszcze masz wsparcie w kimś kto się na tym zna (czyli pani, która na zajęciach mówi Ci, że masz talent), to gwarantuję, że masz :) My nie mówimy sobie nawzajem takich rzeczy, żeby być miłym, tylko dlatego, że tak uważamy :)

   Trzymam za Ciebie kciuki! Dasz radę!

   Usuń